Telefon

+48 61 894 43 10

E-MAIL

info@sapala.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 6:00 – 16:00

Sapala

PRODUCENT ZACZEPÓW I NIE TYLKO

W zaczepach transportowych i rolniczych stosowanych w ciągnikach na przestrzeni lat dokonano wielu zmian. Są one zauważalne nie tylko w podniesieniu funkcjonalności i bezpieczeństwa przy agregatowaniu przyczep i maszyn, ale przede wszystkim – komfortu obsługi.

SAPALA to polski producent systemów zaczepowych z homologacją. W ofercie między innymi zaczepy kulowe K80, zaczepy piton fix płyty adaptacyjne, ramy zaczepowe, płyty przesuwne. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży sprawia, że tworzymy zaczepy na miarę potrzeb rolników: od projektu po wykonanie i homologację. Firma posiada certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 3834-2, ISO 15085-2.

Marka SAPALA powstałą jako odpowiedź na potrzeby rolników – w ponad 20-letnim doświadczeniu w branży rolniczej, a w szczególności w komponentach zaczepowych często spotykaliśmy się z tym, że produkty obecne na rynku nie zawsze są takie, jakich dokładnie potrzebują rolnicy, że mogłyby być z jednej strony mocniejsze, a z drugiej strony lżejsze, żeby była lepsza dostępność i oczywiście lepsza cena.

Nasz zespół inżynierów pracuje nad rozwiązaniami na miarę potrzeb każdego rolnika. W chwili obecnej nasza produkcja obejmuje:

  • linię zaczepów kulowych typu ZK80 o różnej wytrzymałości: 3t, 4t i tylko u nas 5t.
  • linię ram zaczepowych do ciągników John Deere, Arbos, Kubota
  • linię płyt do wspawywania uch dyszla
  • linię płyt adaptacyjnych do zaczepów (do połączenia zaczepu z ramą ciągnika)
  • nowa linia zaczepów manualnych: zespolony i flanszowy
  • nowy zhomologowany w 2023 roku zaczep piton fix

Nasze produkty są produkowane w Polsce przez polskich specjalistów, wszystkie są sprawdzane, testowane i homologowane przez PIMOT Łukasiewicz, spełniając tym samym surowe normy wymagane dla tego typu produktów.

Stale powiększamy nasz park maszynowy oraz zespół specjalistów – w 2023 roku uzyskaliśmy kolejne certyfikaty ISO i nie zwalniamy tempa.

HIT SPRZEDAŻY!

Zaczep kulowy typu K80 – dostępny w 3 wariantach: na max naciskiem pionowym 3t, 4t i 5t w kolorach czarnym i zielonym (dedykowany do ciągników John Deere). Ten typ zaczepu zapewnia połączenie bez luzu, co wpływa na komfort jazdy oraz długotrwałe użytkowanie. Idealne rozwiązanie dla maszyn typu tandem takich jak przyczepa skorupowa, rozrzutnik obornika, wóz asenizacyjny, w których występują duże naciski pionowe na dyszel.

Większość zamówień realizujemy w 24 godziny!
Jesteśmy profesjonalnym doradcą technicznym.

Pobierz załączniki

Szukasz idealnych komponentów?

Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. Zapytaj o swoją cenę – będziesz bardzo mile zaskoczony!