Telefon

+48 61 894 43 10

E-MAIL

info@sapala.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 6:00 – 16:00

V.Orlandi

Producent od 1859

Dzięki ożywieniu gospodarczemu i inwestycjom w rozwój nowych produktów, V.ORLANDI jest teraz w stanie zaoferować na rynku pełną gamę produktów do systemów holowniczych dedykowanych do oryginalnego wyposażenia w sektorach motoryzacyjnym, rolniczym, wojskowym i wydobywczym, charakteryzujących się dedykowanymi produktami z wysokie wartości obciążenia i specjalna obróbka powierzchni.

Najważniejszą ideą V.Orlandi

jest koncentracja na przyszłości przy uważnym śledzeniu codziennych spraw. Owocuje to stosowaniem najnowocześniejszych technologii produkcji, które satysfakcjonują najbardziej wymagających klientów – szczególnie odpowiadają wymaganiom klientów dotyczącym bezpieczeństwa i niezawodności.

Dzisiejsza produkcja

Dzisiejsza produkcja V.ORLANDI pokrywa wszystkie potrzeby zastosowań na rynkach krajowych i międzynarodowych, oferując gamę produktów o ładowności od 3,5 tony do 500 ton. Katalog produktów V.ORLANDI składa się z:
– systemów dedykowanych do holowania przyczep,
– systemów holownczych do ciągników

Firma V.Orlandi

posiada certyfikat jakości produkcji ISO 9001. Produkcja jest stale kontrolowana przez zintegrowany system, który zapewnia najwyższą jakość wymaganą na poszczególnych rynkach.

Większość zamówień realizujemy w 24 godziny!
Jesteśmy profesjonalnym doradcą technicznym.

Pobierz załączniki

Szukasz idealnych komponentów?

Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. Zapytaj o swoją cenę – będziesz bardzo mile zaskoczony!