Telefon

+48 61 894 43 10

E-MAIL

info@sapala.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 6:00 – 16:00

MSA Damper

MSA DAMPER

Specjalista w projektowaniu i produkcji amortyzatorów do pojazdów użytkowych i kolejowych oraz do zastosowań specjalnych. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych z szeroką gamą amortyzatorów z rozwiązaniami technologicznymi i innowacyjnymi. Dziś MSA DAMPER jest w stanie zrealizować, również na specjalne życzenie klientów, każdą typologię amortyzatora, tak aby sprostać wszelkim wymaganiom w zakresie transportu.

NASZE PRODUKTY

ZASTOSOWANIA KOLEJOWE: pociąg dużych prędkości, tramwaj, lokomotywa, metro, towar, pantograf

AMORTYZATORY DO POJAZDÓW PRZEMYSŁOWYCH I UŻYTKOWYCH: autobusów, ciężarówek, przyczep-osi, zastosowań rolniczych i wojskowych

AMORTYZATORY KABINY

Nasze produkty słyną z bezpieczeństwa, wysokiej jakości i technologii oraz z tego, że zapewniają komfort jazdy w każdych warunkach. Amortyzatory MSA DAMPER to bezpieczne i niezawodne produkty, wyprodukowane z wyselekcjonowanych komponentów, zgodnie z surowymi specyfikacjami technicznymi naszych klientów OEM. Każda pojedyncza aplikacja zawiera jednostkę zaworową zaprojektowaną ad hoc przez nasz dział badawczo-rozwojowy, sprawdzoną w testach laboratoryjnych i drogowych.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nawet amortyzator robi różnicę! Każda część zamienna musi być zaprojektowana i zbudowana dokładnie zgodnie ze specyfikacjami oryginalnego wyposażenia, ponieważ tylko ten, kto ją zaprojektował i zbudował, może dostarczyć odpowiednią część. Oryginalne części to te, które zapewniają nienaruszoną wartość i wytrzymałość pojazdu. Zgodnie z przepisami europejskimi nasza firma zaświadcza, że artykuły wprowadzone na rynek pod marką MSA DAMPER odpowiadają pod względem jakości, trwałości, funkcjonalności i właściwości technicznych oryginalnym częściom zamiennym użytym do montażu pojazdu.

Większość zamówień realizujemy w 24 godziny!
Jesteśmy profesjonalnym doradcą technicznym.

Pobierz załączniki

Szukasz idealnych komponentów?

Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. Zapytaj o swoją cenę – będziesz bardzo mile zaskoczony!